Aktualni dogodki Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo na dogodke, ki jih pripravljajo aprila.

• Karierni dan na Fakulteti za socialno delo

Torek, 12. aprila 2022, ob 9:30

Vabljeni na karierni dan na FSD, kjer bo Socialna zbornica Slovenije predstavila strokovni izpit iz socialnega varstva, govorili bomo o poklicu socialnega delavca v Domovih starejših občanov, iz Skupnosti Centrov za socialno delo bodo predstavili centre za socialno delo, primere dobrih praks ter priložnosti za socialne delavce, udeležite pa se lahko tudi karierne delavnice Priprava na razgovor.

Poleg študentov FSD so vsebine primerne tudi za študente Filozofske fakultete, Teološke fakultete in Pedagoške fakultete UL.

• Zaposlitveni most

Odlična CV in priprava na razgovor ter strokovna spletna prisotnost = uspeh

Torek, 12. april, ob 15:00

Pridružite se delavnici, na kateri boste dobili teoretične in praktične informacije, kako pripraviti dober CV, na kaj biti pozoren na razgovoru in kako se nanj kar najbolje pripraviti. Nasvete vam bo podala gostja Sandra Šeligo iz Upravne enote Ljubljana, Oddelka za splošne in kadrovske zadeve.

Prijavite se prek POPR-a>

• PR za ustvarjalce s področja kulture

Sreda, 13. aprila 2022, ob 14:00

Vsi, ki vas zanima delovanje na področju kulture, ne spreglejte koristne delavnice o tem, kako zastaviti in izvajati komunikacijsko strategijo, zakaj je dobro imeti prepoznavno znamko ter kako jo oblikovati in komunicirati, kako segmentirati občinstvo, kako upravljati družbene medije ...

Prijavite se prek POPR-a>

• Mentalni stres in škodljivi vzorci vedenja ter kako si pomagati

Četrtek, 14. aprila 2022, ob 13:30

V tem času se večina nas sooča s stresom. Kako si lahko pomagamo? Pridružite se nam na delavnici Tine Bončina, dr. med. in psihoterapevtke, na kateri se bomo pogovorili o tem in poiskali tudi konkretne in praktične rešitve.

Prijavite se prek POPR-a>

• Mreženje za karierne začetnike z gostjo Saro Rotter (Google)

Četrtek, 14. aprila 2022, ob 15:00

So posamezniki, ki so uspešni ravno zaradi mreženja, ki imajo vedno prave informacije, dobro službo, priporočila in prave ljudi ob sebi. Izvedeli boste, kako pristopati do posameznikov, jih ogovoriti in kako graditi odnos z njimi. Gostja Sara Rotter vam bo povedala še svoj vidik iz prakse.

• Javno nastopanje

Petek, 15. aprila 2022, ob 11:00

Bi nadgradili svoje javno nastopanje? Na delavnici boste spoznali, kako se pripraviti na nastop, kako premagati tremo, kako si zapomniti besedilo, kako obvladovati glas in telo in še mnogo več. Še je nekaj prostih mest.

• Kako pripravim dober mednarodni CV

Torek, 19. aprila 2022, ob 13:00

Morda razmišljate o opravljanju prakse v tujini? Eden prvih korakov je priprava dobre pisne predstavitve. Obiščite delavnico o mednarodnem življenjepisu v izvedbi EURES svetovalk.

• Okrepitev pisnega komuniciranja

Torek, 19. aprila 2022, ob 14:00

Na delavnici se boste naučili temeljnih pravil poslovnega komuniciranja, poslovno sprejemljivega obdobja za odziv, način odziva glede izziva ter prijazne poslovne komunikacije.

19. 10. 2020

03. 09. 2020