Gostujoči predavanji dr. S. Koruniaka z Univerze v Kölnu s področja slovaškega jezikoslovja

Oddelek za slavistiko Filozofske fakultete vabi na predavanji dr. Samuela Koruniaka z Univerze v Kölnu.

Predavanje z naslovom Dva typy slovenčiny ako obraz pluricentrickosti slovenského jazyka / Dve zvrsti slovaščine kot odraz pluricentrizma slovaškega jezika bo v torek, 22. 3. 2022, ob 9.40 uri (pred. Tob. 5, predavanje bo v slovaščini). Predavanje z naslovom Politički diskurz i govor slovačkih predstavnika manjinske (kulturne) politike u Vojvodini kao slika govorne forme vojvođanskog slovačkog jezika / Politični diskurz in govor predstavnikov slovaške manjšinske (kulturne) politike kot slika govorjene oblike vojvodinske slovaščine bo v sredo, 23. 3. 2022, ob 10.30 uri (pred. 5, predavanje bo v srbščini).

Vljudno vabljeni!

Vabilo