Predstavitev monografije Naročniki, posredniki in beneški umetniki na Dunaju in v cesarskih deželah (1650–1750) na Dunaju

V ponedeljek, 29. januarja 2024, bo ob 18. uri v Gledališkem muzeju na Dunaju potekala predstavitev monografije Naročniki, posredniki in beneški umetniki na Dunaju in v cesarskih deželah (1650–1750) Patrons, intermediaries, Venetian Artists in Vienna & Imperial domains (1650-1750), Firenze 2022, ki sta jo uredila prof. dr. Matej Klemenčič (Oddelek za umetnostno zgodovino Filozofske fakultete) in Enrico Lucchese. Monografija je rezultat projekta, ki ga je Enrico Lucchese med 2019 in 2022 izvedel na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, in z njim povezanega mednarodnega simpozija.

Vabilo (v angleškem in nemškem jeziku)