V okviru projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji - VAZ, ki ga izvajajo na Oddelku za azijske študije Filozofske fakultete, in v sodelovanju z Evropsko zvezo za azijsko umetnost in arheologijo (EAAA), vabljeni na deveti spletni panel EAAA z naslovom Zbirateljstvo vzhodnoazijskih predmetov v Sloveniji: zgodovine, naracije, zbirke / Collecting East Asia in Slovenia: Histories, Narratives, Collections. Na panelu bodo članice in člani projekta VAZ predstavili posamezne vidike zbirateljstva vzhodnoazijskih predmetov v Sloveniji. Dogodek v angleškem jeziku bo potekal v torek, 30. 11. 2021, ob 13.00 uri. Na dogodek se je treba predhodno prijaviti na tej Zoom povezavi.

Vljudno vabljeni!