Izpostava Inštituta kralja Seijonga iz Južne Koreje na Filozofski fakulteti

Dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar sprejema plaketo o imenovanju iz rok predsednice Fundacije Instituta kralja Seijonga.

Na Filozofski fakulteti je z julijem 2023 v prostorih na Tobačni začela delovati izpostava Inštituta kralja Seijonga iz Južne Koreje. Inštitut bo pod vodstvom doc. dr. Hyeonsook Ryu z Oddelka za azijske študije in ob podpori Jasne Klemenc skrbel za promocijo korejskega jezika in kulture in nudil tečaje korejščine za študente Filozofske fakultete in zunanje slušatelje. Dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar se je na povabilo Inštituta kralja Seijonga med 7. in 9. avgustom udeležila konference za profesorje korejskega jezika World Educator 2023 v Seulu, kjer je predsednica Fundacije Instituta kralja Seijonga Lee Haiyoung vsem institucijam, ki letos vstopajo v mrežo inštitutov v tujini, podelila plakete o imenovanju.

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu