Jezikovna fotoorientacija na Oddelku za prevajalstvo

Ena od kontrolnih točk na Jezikovni fotoorientaciji je bila v tolmaškem laboratoriju na Oddelku za prevajalstvo.

V okviru dogodkov ob evropskem dnevu jezikov je Hiša Evropske unije v sodelovanju z Mestno zvezo tabornikov Ljubljana v petek, 22. 9., v Ljubljani organizirala Jezikovno fotoorientacijo za osnovnošolce, srednješolce in splošno javnost. Eno od kontrolnih točk na Jezikovni fotoorientaciji je predstavljal tolmaški laboratorij na Oddelku za prevajalstvo, ki ga je ta dan obiskalo okrog 400 mladih z različnih slovenskih osnovnih in srednjih šol.

Obljube, programi in realnost slovenskega družbenega razvoja v času samostojne države

Božo Repe

Intervju s prof. dr. Mladenom Dolarjem

Prof. dr. Mladen Dolar