Medfakultetni seminarski projekt ZA-NAS

Oddelek za sociologijo Filozofske fakultete v študijskem letu 2022/2023 sodeluje v medfakultetnem seminarskem projektu ZA-NAS pod vodstvom prof. dr. Mateja Blenkuša. V projektu skupina študentk in študentov s Fakultete za arhitekturo in z oddelkov za sociologijo in za psihologijo Filozofske fakultete raziskuje in snuje nove možnosti stanovanjskih skupnosti. Študentke in študentje Oddelka za sociologijo bodo pod mentorstvom prof. dr. Milice Antić Gaber, prof. dr. Tine Kogovšek in doc. dr. Iča Vidmarja prispevali sociološko analizo stanovanjskega vprašanja, družbene produkcije prostora in prostorske organizacije vsakdanjega življenja.

Sem vzgajala sokola - koncert nemške srednjeveške lirike

Utrinek z dogodka (foto: Klemen Humar)

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik