Dominique Kirchner Reill Univerza v Miamiju

26. junija je na Filozofski fakulteti potekala enodnevna delavnica Nationalist Polylingualism: Multiple Linguistic Loyalties and National Belonging in East-Central Europe and the Balkans (Nacionalistična večjezičnost: Mnogotere jezikovne lojalnosti in nacionalna pripadnost v Vzhodni in Srednji Evropi ter na Balkanu). Sodelovalo je osem referentov iz Avstrije, Poljske, Madžarske, Hrvaške, Norveške, Slovaške in Nove Zelandije. Uvodni referat je imela Dominique K. Reill (Univerza v Miamiju), zaključni komentar pa Pieter M. Judson (Evropski univerzitetni institut, Firence).

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov

Produkcijska ekipa: študenti UL AGRFT