Obisk predstavnikov Tajvana

Njena ekscelenca ga. Katharine Chang in prodekan izr. prof. dr. Sašo jerše

V torek, 9. 11. 2021, sta Filozofsko fakulteto obiskala predstavnika Tajvana, njena ekscelenca ga. Katharine Chang, in svetovalec g. Kuang-wei Hsiao, ki delujeta na tajvanskem predstavništvu v Avstriji. Ob tej priložnosti sta se zahvalila za večletno uspešno sodelovanje z Oddelkom za azijske študije Filozofske fakultete in Centrom za tajvanske študije ter izrazila veselje, da akademske vezi med Slovenijo in Tajvanom ostajajo zelo tesne.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022