Poslovil se je dr. Janez Marolt

Izr. prof. dr. Janez Marolt

28. 6. 2023 se je poslovil dr. Janez Marolt, ki je Zgodovino starega Vzhoda predaval številnim generacijam študentk in študentov na Oddelku za zgodovino in na Oddelku za arheologijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani. Med letoma 1988 in 1992 je bil tajnik Zveze zgodovinskih društev Slovenije. Od leta 1987 je bil zaposlen na Pedagoški fakulteti Univerze v Mariboru, kjer je se je upokojil kot izredni profesor za starejšo zgodovino, stari Vzhod ter grško in rimsko zgodovino.

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu