Prestižna nagrada Bertrand Russell Society Book Award za knjigo Bertrand Russell’s visit to China

Naslovnica nagrajene knjige

Knjiga Bertrand Russell’s visit to China, ki sta jo uredila doc. dr. Jan Vrhovski in prof. dr. Jana S. Rošker ter je izšla pri Založbi Filozofske fakultete, je prejela prestižno nagrado Bertrand Russell Society Book Award, ki jo podeljuje mednarodno Društvo Bertrand Russell Society. V društvu vsako leto preučijo in pretehtajo izdane knjige in ocenijo, ali si katera od nedavno objavljenih knjig o Russellovih študijah zasluži posebno priznanje društva. Nagrade ne podeljujejo vsako leto, temveč le tedaj, ko ocenijo, da je katera knjiga vredna te nagrade. Poleg knjižnih nagrad podeljujejo nagrade tudi posameznikom. V zadnjih letih so jo prejeli denimo Noam Chomsky, Richard Dawkins, Dr. Anthony Fauci idr.

Iskrene čestitke!

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu