Priznanje za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja za prof. dr. Sonjo Pečjak

Prof. dr. Sonja Pečjak

Z veseljem sporočamo, da je bila prof. dr. Sonja Pečjak z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete izbrana za prejemnico priznanja za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja, ki jo podeljuje Pedagoški inštitut v sodelovanju s Slovenskim društvom raziskovalcev na področju edukacije. Podelitev nagrade je potekala 20. 9. 2023 v sklopu 8. znanstvene konference Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju v Kopru.

Čestitamo!

Sem vzgajala sokola - koncert nemške srednjeveške lirike

Utrinek z dogodka (foto: Klemen Humar)

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik