Simpozij o Josipu Stritarju in Ivanu Tavčarju

Sodelujoči na simpoziju, foto: arhiv Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo

V Veliki dvorani SAZU je bil 21. 11. 2023 Simpozij o Josipu Stritarju in Ivanu Tavčarju, ki sta ga organizirala akad. zasl. prof. dr. Janko Kos in prof. dr. Tomo Virk, izredni član SAZU. Z referati so poleg drugih sodelovali tudi člani in članica Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo Filozofske fakultete.

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu