Sporazum o sodelovanju s Fakulteto za perzijski jezik in literaturo Payame Noor univerze Islamske republike Irana

Podpis sporazuma o sodelovanju

4. 10. 2023 sta iranski veleposlanik nj. ekselenca Javad Kachoueian in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar podpisala Memorandum o sodelovanju med Filozofsko fakulteto UL in Fakulteto za perzijski jezik in literaturo Payame Noor univerze Islamske republike Irana. Na osnovi memoranduma bomo na Oddelku za azijske študije Filozofske fakultete v letnem semestru lahko ponudili tečaj perzijščine za študente, zaposlene in zunanje slušatelje.

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu