Srečanje dekana z odpravnico poslov Republike Portugalske v Sloveniji

Lekt. dr. Mojca Medvedšek, dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, gospa Luisa Pais Lowe in doc. dr. Blažka Müller

V četrtek, 22. aprila 2021, se je dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, srečal z odpravnico poslov Republike Portugalske v Sloveniji, gospo Luiso Pais Lowe. Vljudnostnega obiska sta se udeležili tudi lekt. dr. Mojca Medvedšek in doc. dr. Blažka Müller.

11. 06. 2021

Rezultati volitev za dekanjo Filozofske fakultete

prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar
09. 06. 2021

Mnenje predstavnic in predstavnikov študentov o kandidatkah za dekanjo FF v mandatnem obdobju 2021-2025

08. 06. 2021

Priznanje Zlata ribica za italijansko gledališko skupino Maschere nude

Študentska gledališka skupina študentov in študentk italijanščine Maschere nude prejela priznanje Zlata ribica.