Zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto

19. 5. 2023 je potekala zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto.

V petek, 19. maja 2023, je v okviru projekta Izobraževanje mladih o biotehnoloških inovacijah in možnosti njihovih lokalnih aplikacij, Javni razpis »Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023« potekala zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto. Sodelovali so študenti Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete Žiga Korbar, Manca Gorenc, Polona Zabret, Pia Krampl, pedagoška mentorica je bila izr. prof. dr. Mateja Habinc.

Foto: Andrej Lukšič

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu