Cepilna mesta Univerze v Ljubljani

Znani so termini in lokacije, na katerih bomo z Zdravstvenim domom Ljubljana organizirali cepilna mesta na oz. v bližini fakultet, akademij in študentskih naselij. Zbiranje prijav poteka centralno na Univerzi v Ljubljani (UL) preko prijavnice.

Cepilna mesta UL:

- 5. 10. 2021, torek, Aškerčeva, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2,

- 6. 10. 2021, sreda, Bežigrad, Ekonomska fakulteta, Kardeljeva ploščad 17,

- 7. 10. 2021, četrtek, Rožna dolina, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11.

Okvirne ure cepljenja na predvidenih lokacijah: 8.00–14.00 ure. Cepljenje bo potekalo s cepivom Pfizer. Več informacij je dostopnih na tej povezavi.

Za tiste, ki odlašajo s cepljenjem, ker imajo več vprašanj in premalo odgovorov, bo UL 4. in 5. 10. 2021 organizirala spletne pogovore o cepljenju. Več informacij na tej strani.

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine

Osrednja humanistična knjižnica

Podatkovne objave v odprti znanosti, Zoom, 4. 4. 2024, ob 10:30 (projekt SPOZNAJ)