II. nagradni natečaj za najboljše (študentsko) raziskovalno delo s področja darovanja organov in tkiv za namen zdravljenja

Z veseljem vas obveščamo, da Zavod RS za presaditve organov in tkiv Slovenija-transplant v letu 2022 razpisuje II. nagradni natečaj za najboljše raziskovalno delo s področja donorske medicine oz. darovanja organov in tkiv za namen zdravljenja. K prijavi vabimo študente in študentke medicinskih, zdravstvenih, naravoslovnih, družboslovnih in humanističnih ved.

Namen natečaja je spodbujanje (interdisciplinarnega) raziskovanja in razvoja donorske dejavnosti ter prenos novega znanja in inovacij v prakso. Nagradni sklad razpisa je 1.500 €, nagrajene bodo tri najboljše raziskovalne naloge.

Zmagovalke lanskoletnega natečaja in utemeljitve izbora nagrajenih nalog lahko preberete v objavi v reviji Isis, maj (5)2022: 74-5. Vse podrobnosti o prednostnih temah, kriterijih za ocenjevanje in načinu prijave na nagradni raziskovalni natečaj najdete v prilogi. Besedilo razpisa je objavljeno tudi na spletni strani Slovenija-transplanta (https://www.slovenija-transplant.si/za-medije.php).

Vse zainteresirane vabimo k prijavam. Razpis je odprt do 30. decembra 2022.

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)

Oddelek za klasično filologijo