Oddelek za klasično filologijo

Informativna dneva na Oddelku za klasično filologijo (petek in sobota, 16. in 17. 2. 2024)

Vabljeni na informativna dneva za dodiplomske študijske programe (1. stopnje).

Predstavitve študijskih programov in ostale informativne dejavnosti bodo potekale v petek in soboto (16. in 17. februarja 2024).

V petek, 16. 2. 2024, ob 14.00 bo organizirana spletna (Zoom) predstavitev Referata za dodiplomski študij, namenjena vsem zainteresiranim kandidatom in kandidatkam, kjer bodo posredovane splošne informacije v zvezi s prijavo na razpis za vpis in vpisom (študijsko leto 2024/2025).

Več informacij z podrobnejšimi predstavitvami študijskih programov, ki jih izvajamo na Oddelku za klasično filologijo (Antični in humanistični študiji; Grški jezik, književnost in kultura; Latinski jezik, književnost in kultura), bo za na voljo v petek dopoldne ob 10.00, v petek popoldne ob 16.30 (oboje v predavalnici 345) in v soboto dopoldne ob 11.15 po Zoom-u (povezava do srečanja: https://us02web.zoom.us/j/86163440745).

Predstavitveni dokumenti/priloge:

Brošura za program ANTIČNI IN HUMANISTIČNI ŠTUDIJI in zbornik s podrobnejšimi informacijami o programu in vpisnih pogojih

Brošura za program GRŠKI JEZIK, KNJIŽEVNOST IN KULTURA in zbornik

Brošura za program LATINSKI JEZIK, KNJIŽEVNOST IN KULTURA in zbornik

Več o informativnih dnevih na Filozofski fakulteti UL.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu