Oddelek za umetnostno zgodovino

Junijski izpitni rok pri doc dr. Rebeki Vidrih

Junijski izpitni rok pri doc dr. Rebeki Vidrih

 

Vsi izpiti pri doc. dr. Rebeki Vidrih bodo v junijskem izpitnem obdobju, torej v sredo, 2. 6., potekali v živo na fakulteti in sicer v običajni obliki.

 

Izpit pri predmetih Fotografija in mediji sodobne umetnosti ter Sodobne teorije in metode umetnostne zgodovine bo pisni, izpit pri predmetih Umetnost novega veka v Zahodni Evropi I in Umetnost novega veka v Zahodni Evropi II pa bo sestavljen iz pisnega in ustnega dela.

 

Zaradi upoštevanja zaščitnih ukrepov bo pisni izpit potekal v več skupinah. Pisni izpit pri predmetih Fotografija in mediji sodobne umetnosti, Sodobne teorije in metode umetnostne zgodovine ter Umetnost novega veka v Zahodni Evropi II (19. in 20. stoletje) se bo začel ob 11.00 (predavalnica bo javljena naknadno, po zaključku roka za prijavo na izpit).

 

Glede točne ure in predavalnice pisnega izpita pri predmetu Umetnost novega veka v Zahodni Evropi I (16. – 18. stoletje) pa bodo študenti obveščeni preko e-pošte, potem ko bo rok za prijavo zaključen in bo znano, ali se bo potrebno razdeliti v več skupin.

 

Ustni del izpita pri predmetih Umetnost novega veka v Zahodni Evropi I in Umetnost novega veka v Zahodni Evropi II bo predvidoma potekal še isti dan v popoldanskih urah.

Obvestila

Štipendije Utrechtske mreže za študente in mlade raziskovalce Univerze v Ljubljani

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Nov termin govorilnih ur

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Sprememba GU Monika Kavalir

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

INFORMATIVNI sestanki za vse letnike

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Opravljanje obveznosti za višji letnik - pomembno

Oddelek za filozofijo

Sprememba GU Nina Petek

Oddelek za filozofijo

Sprememba GU Miran Božovič

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Sprememba GU Jason Frederick Blake