Obvestilo

S 23. 12. 2021 bo Filozofska fakulteta za lažjo in bolj učinkovito komunikacijo s študenti/kami vzpostavila komunikacijo izključno prek študentovega/študentkinega elektronskega naslova digitalne identitete UL, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete UL in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si.

Dostop do predala e-pošte je na povezaviPrijava je mogoča le z digitalno identiteto UL: Vstop je mogoč z digitalno identiteto UL (uporabniško ime in geslo), ki jo uporabljate za vstop v vaš VIS FF. Nastavitve elektronske pošte je na spletni strani ID portal  oz. E-pošta.

Ker obveščanje preko osebnih naslovov (gmail ipd.) po tem datumu ne bo več delovalo, prosimo vse študente in študentke, da čimprej preverijo delovanje el. naslova digitalne identitete in pravočasno odpravijo morebitne napake v delovanju s prijavo napake na naslov v nadaljevanju:  Prijava napake oz. težave z digitalno identiteto prijavite na strani ID portal/prijava napake

Morebitne napake se odpravljajo ažurno, predvidoma v roku enega delovnega dneva.

Referat

Štipendije za raziskovalne obiske v tujini na temo blaginje otrok in mladih za doktorske študenkte in študente

Obvestilo o možnosti študentskega dela pri podjetju Postojnska jama d. d.

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Mednarodna pisarna

Razpisa študentskih izmenjav za študijsko leto 2022/23 v Avstraliji in ZDA

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Oddelčna predstavitev postopkov za zagovor diplomskih in magistrskih del