Oddelek za umetnostno zgodovino

Opravljanje izpitov vnaprej

Ko bo po jesenskem izpitnem obdobju jasno, kako bo z vašim statusom, boste nekateri, ki boste letnik ponavljali ali pa boste pavzirali, kljub vsemu želeli opravljati izpite za višji letnik. To pravilnik o izpitnem redu omogoča, ker pravi, da:

"Študentka lahko na podlagi prošnje (interne – oddelčne) opravlja izpite iz predmetov višjega letnika, če ima opravljene vse obveznosti letnika pred letnikom, v katerega je trenutno vpisana, in po odobritvi predstojnice oddelka in nosilke predmeta."

Od leta 2022/23 dalje boste vlogo za opravljanje izpitov za višji letnik oddali kar na obrazcu, ki vam bo prihranil dolgo pisanje e-sporočil.

Čas za oddajo vloge v oddelčno tajništvo je do 15. oktobra za zimski semester in prvih 15 dni po začetku letnega semestra.

V želji, da bo takih vlog čim manj, vam želimo uspešno zaključen junijski oziroma jesenski izpitni rok!

Vloga%20za%20opravljanje%20izpitov%20vnaprej.DOCX

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Referat, Referat za dodiplomski študij, Referat za magistrski študij