Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Center za kreativnost/MAO vabi k sodelovanju pri programu Kreativni inkubator. Večmesečni izobraževalno-mentorski program je namenjen kreativnim podjetjem, organizacijam in posameznikom s podjetniško idejo, produktom ali storitvijo, ki želijo strokovno podporo pri preoblikovanju idej v uspešne poslovne zgodbe. Kreativni inkubator bo vključeval podjetniške izobraževalne delavnice, personalizirano podporo iz različnih domenskih sektorjev v sklopu mentorskega programa, povezovanje in mreženje z vsemi sodelujočimi, vključno s preteklimi udeleženci programa, promocijo projektov in finančno spodbudo. Štiri najboljše ideje bodo prejele finančne spodbude v višini 10.000, 5.000, 3.000, 1.000 evrov, ena pa uporabniški paket v vrednosti 390 evrov.

Več informacij

Strokovna služba - letni dopust

Knjižnica Oddelka za primerjalno književnost od 21. 5. do 7. 6. 2024

Oddelek za psihologijo