Mednarodna pisarna

Projekt Western-BALKANship

Združenje univerz jadransko-jonske regije (UniAdrion) (UniAdrion ) skupaj s Forumom jadransko-jonskih gospodarskih zbornic (Forum AIC) promovira možnost pripravništva za študente mreže UniAdrion Universities.

Projekt Western-BALKANship, ki ga financira italijansko zunanje ministrstvo v okviru Jadransko-jonske pobude (AII), študentom univerz UniAdrion omogoča izvedbo 3-mesečne prakse v izbranih podjetjih na Jadransko-jonskem območju z namenom spodbujanja čezmejnega sodelovanja. Pripravništvo bo v celoti financirano s štipendijami, ki bodo zagotovljene neposredno študentom, ki bodo zavarovani tudi za civilno odgovornost in nezgodno zavarovanje.

Razpis je odprt do konca februarja 2024: call-for-applications-westernbalkanship

Elektronski naslov: info@uniadrion.net

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)