Center za pedagoško izobraževanje

Razpis jezikovnih tečajev 2021/22

Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete v študijskem letu 2021/22 razpisuje tečaje iz 31 klasičnih in modernih jezikov. Tečaji obsegajo 60 ur ter potekajo enkrat tedensko med ponedeljkom in četrtkom v poznih popoldanskih in večernih urah na srečanjih po 90 minut. V študijskem letu 2021/22 se pričnejo v tednu med 2. in 8. novembrom, vpis pa je mogoč do petka, 15. oktobra. Za dijake in dijakinje ter redne  študente in študentke 1. in 2. stopnje Univerze v Ljubljani, kot tudi študente in študentke 3. stopnje Univerze v Ljubljani velja znižana kotizacija 239 €, za druge udeležence in udeleženke pa 359 € z DDV-jem.

Obvestila

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo