Oddelek za umetnostno zgodovino

Študijski proces v maju

Spoštovane študentke in študenti Oddelka za umetnostno zgodovino,

glede na trenutne odloke vlade RS na fakultetah spet lahko izvajamo študijski proces v t. i. hibridni obliki. Ker nam je za izvedbo predavanj ostalo le mesec dni in ker se morda vsi ne boste vrnili v Ljubljano, smo na oddelku ob pomoči vaših predstavnikov poskusili smiselno načrtovati študijski proces v mesecu maju. Dogovorili smo se, da se bo vsak predavatelj o izvedbi predmetov odločil sam glede na velikost skupin ter vaše in lastne možnosti dela »v živo« na oddelku. Tisti, ki se bodo odločili za izvedbo predavanj v živo, se bodo prilagodili tudi študentom in študentkam, ki ne morejo priti v Ljubljano, in jim omogočili spremljanje predmeta preko ZOOMa. V primeru terenskih ogledov pa bodo poiskali individualne rešitve za tiste, ki se jim ne boste mogli pridružiti. V primeru zapletov pri usklajevanju vaših obveznosti se torej obrnite na izvajalce predmetov, seveda pa vam lahko pomagamo tudi v vodstvu oddelka in tajništvu.

Po današnjih informacijah naj bi tudi oddelčna knjižnica v ponedeljek odprla svoja vrata, žal še vedno z nekaterimi omejitvami, ki jih trenutno usklajujejo v okviru OHK. Vse podrobnosti bodo objavili na spletnih straneh OHK, oddelka in Kunsthisterika.

V upanju, da nas v naslednjih tednih čaka samo še sproščanje ukrepov in s tem normalizacija študija, vas lepo pozdravljam,

red. prof. dr. Matej Klemenčič, predstojnik Oddelka za umetnostno zgodovino

Obvestila

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del