Oddelek za umetnostno zgodovino

Urnik za zimski semester 2023-2024

 

Ponedeljek

Profesor/ica

Predmet

letnik / smer

prostor

8:00 – 9:40

Marjana Dolšina Delač

UZ2 Didaktika umetnostne zgodovine I

1DP

339

8:50 – 10:25

Tine Germ

UZ1 Umetnost poznega srednjega veka in zgodnjega novega veka v Zahodni Evropi II (renesansa)

1E, 2E, 1Di, 2Di

343

10:30 – 12:05

Tine Germ

UZ2 Izbrana poglavja iz zahodnoevropske umetnosti poznega srednjega in zgodnjega novega veka

1Ei, 1Di; 2Ei, 2Di, 2DPi

343

12:10 – 13:45

Katja Mahnič

UZ1 Uvod v občo umetnostno zgodovino

1E, 2D

34

12:10 – 13:45

Nataša Kavčič

UZ2 Izbrana poglavja iz zahodnoevropske umetnosti zgodnjega in visokega srednjega veka

1Ei, 2Ei, 1Di, 1 DPi

343

13:50 – 15:25

Beti Žerovc

UZ1 Slovenska umetnost novega veka II (od 18. stoletja do danes)

2E, 2Di

343

15:30 – 16:15

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (prva skupina)

1E

343

16:20 – 17:05

Breda Čop

UZ1 Latinščina III

2E

343

17:10 – 18:40

Miha Valant

UZ1 Proseminar iz ikonografije

2E

343

18:50 – 20:25

Jan Černetič

UZ1 Nemščina 1

2Ei, 3Ei

343

 

Torek

Profesor/ica

Predmet

letnik / smer

prostor

8:00 – 11:15

Gašper Cerkovnik

UZ1 Slovenska umetnost srednjega veka I (arhitektura)

1E, 1Di

343

11:20 – 12:55

Mateja Gaber

UZ2 Nemški jezik za umetnostne zgodovinarje III

2E

339

11:20 – 12:55

Katja Mahnič

UZ1 Muzeologija s seminarjem

3E, 3Di

343

13:00 – 14:40

Nataša Kavčič

UZ2 Izbrana poglavja iz zahodnoevropske umetnosti zgodnjega in visokega srednjega veka

1Ei, 2Ei, 1Di, 1DPi

343

14:40 – 16:15

Beti Žerovc

UZ1 Slovenska umetnost novega veka II (od 18. stoletja do danes

2E, 2Di

343

14:40 -15:25

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (druga skupina)

1E

102

15:30 – 16:15

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (prva skupina)

1E

102

16:20 – 17:05

Breda Čop

UZ1 Latinščina III

2E

345

16:20 – 17:55

Saša Podgoršek

UZ2 Nemški jezik za umetnostne zgodovinarje I

1E

343

 

 

Sreda

Profesor/ica

Predmet

letnik /smer

prostor

8:50 – 10:25

Tine Germ

UZ1 Umetnost poznega srednjega veka in zgodnjega novega veka v Zahodni Evropi II (renesansa)

1E, 2E, 1Di, 2Di

343

10:30 – 12:05

Tine Germ

UZ2 Izbrana poglavja iz zahodnoevropske umetnosti poznega srednjega in zgodnjega novega veka

1Ei, 1Di; 2Ei, 2Di, 2DPi

343

10:30 – 12:05

Renata Novak Klemenčič

UZ1 Terenske vaje III

2E

Fototeka 339

12:10 – 15:25

Rebeka Vidrih

UZ1 Umetnost novega veka v Zahodni Evropi II (19.-20. st.)

1E, 2E, 1Di, 2Di

343

15:30 – 18:50

Gašper Cerkovnik

UZ2 Izbrana poglavja iz slovenske umetnosti srednjega veka

1Ei, 1Di, 2Ei, 2Di, 2DPi

343

 

 

Četrtek

Profesor/ica

Predmet

letnik / smer

prostor

8:50 – 12:05

Stanko Kokole

UZ2 Izbrana poglavja iz umetnosti starega veka

1Ei, 1Di; 2Ei, 2Di, 2DPi

343

12:10 – 13:45

Mateja Gaber

UZ2 Nemški jezik za umetnostne zgodovinarje III

2E

339

12:10 – 13:45

Katja Mahnič

UZ1 Uvod v občo umetnostno zgodovino

1E, 1D

34

12:10 – 13:45

Marjana Dolšina Delač

UZ1 Proseminar iz obče umetnostne zgodovine D

2D

343

13:50 – 15:25

Marjana Dolšina Delač

UZ1 Proseminar iz obče umetnostne zgodovine E

1E

343

14:40 – 15:25

Breda Čop

UZ1 Latinščina III

2E

345

15:30 – 16:20

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (druga skupina)

1E

343

15:30 – 17:05

Saša Podgoršek

UZ2 Nemški jezik za umetnostne zgodovinarje I

1E

019

16:20 – 19:40

Rebeka Vidrih

UZ1 Fotografija in mediji sodobne umetnosti

3E, 3Di

343

17:10 – 18:45

Gašper Cerkovnik

UZ1 Slovenska umetnost srednjega veka II (kiparstvo in slikarstvo)

2E, 2Di

309

18:50 – 20:25

Gašper Cerkovnik

UZ1 Slovenska umetnost srednjega veka II (kiparstvo in slikarstvo)

2E, 2Di

535B

 

 

Petek

Profesor/ica

Predmet

letnik / smer

prostor

8:00 – 11:15

Rebeka Vidrih

UZ2 Sodobne teorije in metode umetnostne zgodovine

1E, 1D, 1DP

343

8:00 – 9:35

Miha Valant

 

UZ1 Terenske vaje I (po vnaprejšnji najavi tudi druge dni)

1E, 2 D

309

11:20 – 12:55

Katja Mahnič

UZ1 Muzeologija s seminarjem

3E, 3Di

343

11:20 – 12:55

Marjana Dolšina Delač

UZ2 Didaktika umetnostne zgodovine I

1DP

339

13:00 – 16:15

Martina Malešič

UZ2 Vaje iz moderne umetnosti II

2E

343

13:50 – 14:35

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (prva skupina)

1E

309

14:40 – 15:25

Breda Čop

UZ1 Latinščina I (druga skupina)

1

309

 

LEGENDA

 

UZ1 = prva stopnja

UZ2 = druga stopnja

1 = 1. letnik

2 = 2. letnik

3 = 3. letnik

 

E = enopredmetna smer

D = dvopredmetna smer

DP = dvopredmetna pedagoška smer

i = izbirno

 

 

 

Obvestila

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Strokovna služba oddelka 25. - 29. 7.

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente

Oddelek za prevajalstvo

OGLAS ZA DELO - PricewaterhouseCoopers

Oddelek za romanske jezike in književnosti

Strokovna služba oddelka – uradne ure