Vabilo k oddaji prispevkov za 3. Študentsko konferenco o mednarodnih odnosih

V okviru Tedna Evrope, 4. in 5. maja 2023, bo na Fakulteti za družbene vede potekala 3. Študentska konferenca o mednarodnih odnosih, ki jo organizira Študentsko društvo Globallis in Katedra za mednarodne odnose.
Na konferenci boste študenti imeli priložnost, da predstavite lastno raziskovanje mednarodnem akademskem zboru s področja mednarodnih odnosov. Akademski zbor bo podal komentarje in nadaljne smernice na vaša predstavljena dela. Konferenca bo potekala v angleškem jeziku.
Konferenca je razdeljena na več tematskih sklopov, za katere menimo, da so zanimivi tudi za študente Filozofske fakultete.
Več o tematskih sklopih in vse informacije povezane s prijavo  pa lahko preberete v priloženem Vabilu k oddaji prispevkov (v angleškem jeziku).
Vsa vprašanja in dileme povezane s konferenco pa lahko pošljete na skmo.info@gmail.com.

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Sprememba GU Tajan Trobec

Tečaj uporabe orodja Zotero