Vabilo k sodelovanju v anketi o ozaveščenosti študentov o goljufijah v visokem šolstvu

Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije in Univerza v Ljubljani sta se odzvala na poziv Sveta Evrope za sodelovanje v raziskavi v okviru platforme za etiko, preglednost in integriteto v izobraževanju (ETINED) o ozaveščenosti študentov o goljufijah v visokem šolstvu. Namen raziskave je analizirati znanje študentov o pojavu goljufij v izobraževanju, povečati ozaveščenost akademske skupnosti in podpreti oblikovanje orodij za spodbujanje etike v visokem šolstvu, pri čemer je treba upoštevati tudi izzive in priložnosti, ki jih prinašajo nove tehnologije, povezane z goljufijami v izobraževanju.

Študentke in študenti Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani ste vabljeni k izpolnitvi vprašalnika ETINED (EN).

Izpolnjevanje vprašalnika traja približno 15 minut.

Predogled anketnih vprašanj je na voljo tu.

Rok za izpolnitev vprašalnika je 6. september 2024. Odgovore na anketo bo zbrala in ocenila posebna ekipa CIMEA – Informacijskega centra za akademsko mobilnost in enakovrednost.  Predstavljeni bodo na prihajajočem plenarnem zasedanju ETINED novembra 2024 in na plenarnem zasedanju CDEDU spomladi 2025.

Hvala za sodelovanje!

Strokovna služba - Uradne ure

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Zaprtost strokovne službe oddelka (29. 7.–16. 8. 2024)

Obvestilo - strokovna služba oddelka

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (15. 7. - 19. 7.)