Vabimo vas, da postanete prostovoljci na Zavodu MISSS!

Na Zavodu MISSS izvajamo prostovoljno delo za druženje z otroki in mladostniki od leta 1988.

Študentje/praktikantje se nam lahko vključijo v program dnevnega centra za otroke in mladostnike Skupaj v skupnosti. Delo  v dnevnem centru poteka v obliki individualnega (druženje, nudenje podpore, učna pomoč…) ali skupinskega (pomoč pri pripravi in izvedbi delavnic, druženje z otroci, družabne igre…) dela. V priponki vam prilagamo kratek opis programa ter letak.

25. in 26. oktobra bomo organizirali usposabljanje, kjer bodo prostovoljci/študentje na praksi pridobili potrebna znanja in informacije za delo v dnevnem centru.  Prav tako mesečno organiziramo skupinske mentorske sestanke za prostovoljce ter individualne sestanke po dogovoru.

Če vam je delo z mladimi v veselje ali izziv, bi radi pridobili več izkušenj pri delu z mladimi ali pa se preizkusili, če vam tovrstno delo ustreza, ste lepo vabljeni.

Kaj delamo v dnevnem centru, si lahko pogledate na FB: Dnevni center Skupaj v skupnosti.

Če vas zanima še kaj, pišite ali pokličite!

Zavod MISSS
Kunaverjeva 2
Ljubljana

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu